Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
SMYCKESSSKRIN, innehållandes COLLIER, saltvattenpärlor, doserat, ARMBAND, silver, bismarcklänk, BROSCHER, HÄNGEN, bl a Flora Danica, förgyllt silver, mm
Slitage
380444
2016-05-06