Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUCIFIX, 1900-tal, emalj på brons, höjd 28,5 cm, RÖKELSEKAR, låghaltigt silver, Ryssland, genombruten dekor, höjd 8 cm exklusive kedja, vikt ca 140 g
Krucifixet med skador
380462
2016-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här