Krucifix

Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUCIFIX, 1900-tal, emalj på brons, höjd 28,5 cm, RÖKELSEKAR, låghaltigt silver, Ryssland, genombruten dekor, höjd 8 cm exklusive kedja, vikt ca 140 g

Krucifixet med skador

380462

2016-05-06