Tiara kokoshnik

Tiara kokoshnik
Tiara kokoshnik
Tiara kokoshnik
Tiara kokoshnik

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TIARA, s.k. kokoshnik, Ryssland, 1900-talets första hälft, metall med emaljdekor samt fasettslipade stenar, höjd 22 cm

Lagning

380464

2016-05-06