Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TIARA, s.k. kokoshnik, Ryssland, 1900-talets första hälft, metall med emaljdekor samt fasettslipade stenar, höjd 22 cm
Lagning
380464
2016-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här