Myntkabinett

Myntkabinett
Myntkabinett
Myntkabinett
Myntkabinett
Myntkabinett
Myntkabinett

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

MYNTKABINETT, 1900-talets andra hälft, valnöt, med monogram i mässing, höjd 20, 40 x 29 cm, utan mynt

Bruksslitage

380467

2016-05-02