Brasställ mässing
Valmis
2016-05-02
380469
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BRASSTÄLL / GNISTSKYDD, 1900-talets andra hälft, mässing samt smide, 5 delar, brasställets höjd 59 cm
Bruksslitage