Marcel Pire oljemålning

Marcel Pire oljemålning
Marcel Pire oljemålning
Marcel Pire oljemålning
Marcel Pire oljemålning
Marcel Pire oljemålning
Marcel Pire oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARCEL PIRE (1913-1981), Parismotiv, signerad, olja på duk, 60x74 cm

380484

2016-05-02