Adeleide Leuhusen oljemålning

Adeleide Leuhusen oljemålning
Adeleide Leuhusen oljemålning
Adeleide Leuhusen oljemålning
Adeleide Leuhusen oljemålning
Adeleide Leuhusen oljemålning
Adeleide Leuhusen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADELAIDE LEUHUSEN, (1828-1923): Porträtt signerad och daterad A. Leuhusen 96, olja på duk, 51x42 cm

380488

2016-05-02