Ulf Gripenholm litografi

Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi
Ulf Gripenholm litografi

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsmiljö, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1977, PT-upplaga, färglitografi, 50 x 67 cm

380489

2016-05-02