Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLFAT, 18/1900-tal, Holland, fajans, dekor med påfågel, diameter 35 cm
Nagg
380506
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här