Skålfat i fajans

Skålfat i fajans
Skålfat i fajans
Skålfat i fajans
Skålfat i fajans

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

SKÅLFAT, 18/1900-tal, Holland, fajans, dekor med påfågel, diameter 35 cm

Nagg

380506

2016-05-02