Skål samt oljelampa

Skål samt oljelampa
Skål samt oljelampa
Skål samt oljelampa
Skål samt oljelampa
Skål samt oljelampa
Skål samt oljelampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, OLJELAMPA, Keshan ca 12/1300 eKr, höjd 6-13 cm

Visas på Geijersgatan 14 i göteborg

Nagg, slitage

380509

2016-05-06