Philips förstärkare

Philips förstärkare
Philips förstärkare
Philips förstärkare
Philips förstärkare

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIPS, instrumentförstärkare, typ 2808, rörbestyckad, 1950-tal, höjd ca 40, bredd 50 cm, medföljer mikrofon Mymex typ 84 DT

Smärre slitage, plast/bakelitgrillen med spricka, ej funktionstestad

380523

2016-05-02