Philips förstärkare
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PHILIPS, instrumentförstärkare, typ 2808, rörbestyckad, 1950-tal, höjd ca 40, bredd 50 cm, medföljer mikrofon Mymex typ 84 DT
Smärre slitage, plast/bakelitgrillen med spricka, ej funktionstestad
380523
2016-05-02