Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1800-tal, imitationsmåleri i brunt, höjd ca 71, 51x44 cm

Spricka, bakstycke o hyllplan med skador

380529

2016-05-02