Ilkka Pärni
Closed
2016-05-02
380530
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ILKKA PÄRNI (född 1959): (5) Vertikaler, signerade och daterade I Pärni -08, upplaga 295, färgserigrafier, ca 60 x 10 cm, 2 motiv
Oramade