Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): (4), "Motväg","Efter regnet", "Försikt", "Glömskan", signerade och daterade J Vänttinen 2004, upplaga 295, mezzotint, bladmått 35x26 cm
Oramade
380543
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här