Skrivbyrå 1800-tal
Closed
2016-05-02
380544
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, imitationsmåleri, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, höjd ca 91,108x52 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytslitage