JUKKA VÄNTTINEN

JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN
JUKKA VÄNTTINEN

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): (4), "Motväg","Efter regnet", "Försikt", "Glömskan", signerade och daterade J Vänttinen 2004, upplaga 295, mezzotint, bladmått 35x26 cm

Oramade

380546

2016-05-10