Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, Tibro, "City", björk samt björkrot, bord med 2 iläggsskivor, 8 stolar, 1900-talets slut, höjd ca 74, 143x100, iläggsskivorna 48 cm

Slitage, klädseln med fläckar

380549

2016-05-02