Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, tredelad pelarfot, rund skiva, svartmålat, höjd 75 cm, uppfällt 105, diameter 52 cm
Skador, slitage, avslag
380554
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här