Travhäst med sulky

Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky
Travhäst  med sulky

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRAVHÄST med sulky, 1900-talets mitt, trampmodell för barn, höjd ca 73, längd ca 110 cm

Slitage, skador, töm ej original

380558

2016-05-02