Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YTTERFODER, keramik, S.t Eriks Lervarufabriker, Upsala, 1920-tal, med hänklar, daterad 1926, polykrom dekor av blåklint, höjd 38 cm
Spricka, slitage, smärre glasyrnagg
380562
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här