Thonet soffa

Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa
Thonet soffa

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THONET, tidigt 1900-tal, betsat böjträ, sits i rotting, höjd 97, 140x55 cm

Visst slitage

380583

2016-05-04