Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, ur serien "Holes", bricksignerad och numrerad 4/20, bas i carraramarmor, höjd 80 cm
380584
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här