Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, ur serien "Holes", bricksignerad och numrerad 4/20, bas i carraramarmor, höjd 80 cm

380584

2016-05-02