Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1970-tal, grönlackerat stålrör, höjd ca 95 cm

Visst slitage

380595

2016-05-04