Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBESTICK, silver, Sverige, Ryssland, Danmark, 18/1900-tal, bestående av: strösockerskedar, skedar, kaktänger, vikt ca 320 g

Slitage

380598

2016-05-02