José Luis Sanchez
Closed
2016-05-02
380603
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 987/1000, brons, sockel i svart sten, höjd 5, 15 x 8 cm, total höjd 8 cm