Dmitri Naida

Dmitri Naida
Dmitri Naida
Dmitri Naida
Dmitri Naida
Dmitri Naida
Dmitri Naida

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DMITIRI NAIDA (Ukraina, född 1969): Stilleben med liljor och rosor, signerad, olja på duk, 80x66 cm

380604

2016-05-02