Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, Bodafors, tapetserad dekor av "Flora", nyckelskyltar i mässing, inredning med lådor, hyllor, spegel, utdragbara hyllor, manschetthållare, höjd ca 100 87x43 cm, nyckel finns
Planscher ur Lindman, Nordens flora

Smärre slitage

380608

2016-05-02