Skåp
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, Bodafors, tapetserad dekor av "Flora", nyckelskyltar i mässing, inredning med lådor, hyllor, spegel, utdragbara hyllor, manschetthållare, höjd ca 100 87x43 cm, nyckel finns
Planscher ur Lindman, Nordens flora
Smärre slitage
380608
2016-05-02