John Boström oljemålning

John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN BOSTRÖM (1900-tal), segelfartyg i solnedgång, signerad och daterad J Boström 1912, olja på duk, ca 40 x 70 cm

Duklagning

380614

2016-05-02