Sänbord glas och metall

Sänbord glas och metall
Sänbord glas och metall
Sänbord glas och metall
Sänbord glas och metall
Sänbord glas och metall
Sänbord glas och metall

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall och glas, ett hyllplan, höjd 52, 42 x 42 cm

Bruksslitage

380624

2016-05-03