Soffbord Johannes Andersen

Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, Trensum, 1960-tal, soffbord i teak med utdragsskiva på vardera kortsidan, höjd 52, 160x60 cm

Bruksslitage

380640

2016-05-03