Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, 1970-tal, 1 par, BJS Skeleffteå, mässing och teak, höjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
380643
2016-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner