Gunnar Zetterström
2016-05-04
380644
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 30x40 cm