Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GINO SEVERINI (1883-1966), Il Carnevale, färglitografi, 1955, signerad Gino Severini Epreuve d´artiste. I. 43x59,8 cm S. 50x65 cm
380650
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här