Gino Severini

Gino Severini
Gino Severini
Gino Severini
Gino Severini

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GINO SEVERINI (1883-1966), Il Carnevale, färglitografi, 1955, signerad Gino Severini Epreuve d´artiste. I. 43x59,8 cm S. 50x65 cm

380650

2016-05-08