Skrivbord och taburett

Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett
Skrivbord och taburett

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, TABURETT, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanerade i olika träslag, uppsats med gallerkant, höjd exkl uppsats ca 77, 92x59 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador, slitage

380665

2016-05-04