Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, TABURETT, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanerade i olika träslag, uppsats med gallerkant, höjd exkl uppsats ca 77, 92x59 cm, nyckel finns
Smärre fanerskador, slitage
380665
2016-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här