Barnsoffa

Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa
Barnsoffa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNSOFFA / BÄNK, 1900-talets första hälft, bemålad, fällbart lock, sitthöjd 30, längd 120 cm

Bruksslitage

380673

2016-05-04