Georges Spiro oljemålning
Valmis
2016-05-04
380676
| Korkein tarjous | 7 000 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Surrealistiskt landskap, signerad och daterad Spiro -52, olja på pannå, 45x37 cm
Smärre färgbortfall