Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Surrealistiskt landskap, signerad och daterad Spiro -52, olja på pannå, 45x37 cm
Smärre färgbortfall
380676
2016-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här