Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976), knotigt träd i landskap, olja på duk, 63x78 cm
Smärre krackelyr
380677
2016-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här