Felix Fernandez Torrado oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976), knotigt träd i landskap, olja på duk, 63x78 cm

Smärre krackelyr

380677

2016-05-04