Felix Fernandez Torrado oljemålning
2016-05-04
380677
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976), knotigt träd i landskap, olja på duk, 63x78 cm
Smärre krackelyr