David Wallin oljemålning
2016-05-04
380702
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): Husknuten, monogramsignerad D.W., olja på duk på pannå, ca 19x21,5 cm