Grön Anna servisdelar
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, servis, 48 dlr, Grön Anna, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 14 assietter, 6 kaffekoppar med 8 fat, karott med lock, såssnipa, 3 uppläggningsfat
Smärre slitage, 3 koppar och 1 fat med nagg
380708
2016-05-04