Grön Anna servisdelar

Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar
Grön Anna servisdelar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, servis, 48 dlr, Grön Anna, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 14 assietter, 6 kaffekoppar med 8 fat, karott med lock, såssnipa, 3 uppläggningsfat

Smärre slitage, 3 koppar och 1 fat med nagg

380708

2016-05-04