Soffbord 3 st skinnskiva
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, ett större och två mindre, mahogny med skivorna klädda med präglat skinn, höjd 30, respektive 39,5, 132 x 53 respektive 45,5 x 27,5 cm
Enligt uppgift inköpta i Sydamerika vid 1900-talets mitt, bruksslitage, de mindre borden i behov av lim
380737
2016-05-04