Soffbord 3 st skinnskiva

Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva
Soffbord 3 st skinnskiva

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, ett större och två mindre, mahogny med skivorna klädda med präglat skinn, höjd 30, respektive 39,5, 132 x 53 respektive 45,5 x 27,5 cm

Enligt uppgift inköpta i Sydamerika vid 1900-talets mitt, bruksslitage, de mindre borden i behov av lim

380737

2016-05-04