Prakturna bordslampa

Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa
Prakturna bordslampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRAKTURNA, BORDSLAMPA, porslin, 1900-tal, Wien resp Meissenliknande märke, dekor av figurgrupp, prakturnans lock krönt av blommor, höjd ca 22 resp 33 cm

Lock med skador och lagningar

380738

2016-05-04