Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, England, märkt Thomas Glenister Company, 1900-tal, fanér i mahogny, klädsel av skinn, bestående av: 6 stolar, 2 karmstolar, matbord, 2 iläggsskivor, sitthöjd ca 47, höjd bord ca 74, 190x100, iläggsskivor vardera ca 61 cm

Slitage

380740

2016-05-04