Alf Lindberg Tema
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ALF LINDBERG (1905-1990): två figurer, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 121x136 cm
Proveniens: utställd på Göteborgs Konstmuseum 1988.
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre färgbortfall
380742
2016-05-16