Alf Lindberg Tema

Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): två figurer, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 121x136 cm

Proveniens: utställd på Göteborgs Konstmuseum 1988.

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre färgbortfall

380742

2016-05-16