Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIG DANSK, tallrikar 1+4, djup tallrik, porslin, omkring 1900, dekor av polykroma buketter och ströblommor, diameter ca 19 resp 24, 20 cm
Sprickor, nagg, lagningar
380744
2016-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här